„Alma littera“, viena didžiausių leidyklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, bendradarbiauti kviečia literatūros profesionalus ir dar tik pradedančius rašytojus, vertėjus, knygų iliustruotojus ir kitus savo srities specialistus.

Mums svarbi knygos kokybė – tekstas, vaizdas ir jausmas, kurį ji sukelia skaitytojui. Leidykla „Alma littera“ autoriams suteikia visapusišką palaikymą ir paslaugas: knygos kokybiškai suredaguojamos, parengiamos spaudai, išleidžiamos ir platinamos visoje rinkoje: nuo knygynų, e. parduotuvių iki prekybos centrų.

Aktyviai populiariname savo autorius ir jų kūrybą, turime rinkodaros patirties ir žinių, plačias reklamos galimybes, dedame maksimalias pastangas, kad autorių kūriniai taptų žinomi plačiajai visuomenei. Esame šalia autoriaus ir visada skatiname juos būti aktyvius, prisidėti prie savo knygos viešinimo.

Mūsų leidykloje ypač palanku pradėti savo kaip rašytojo karjerą arba ją tęsti geriausiomis sąlygomis. Norinčiųjų tapti leidyklos autoriais prašome pateikti pasiūlymą.

Konkursai

Suaugusiųjų literatūros konkursas 2024

Suaugusiųjų literatūros konkursas 2024
Vaikų ir jaunimo literatūros konkursas 2024

Vaikų ir jaunimo literatūros konkursas 2024

Norinčiųjų tapti leidyklos autoriais prašome:

  • jeigu turite visą rankraštį, laisva forma parenkite trumpą jo pristatymą;
  • jeigu turite dalį rankraščio, laisva forma parenkite viso būsimo kūrinio pristatymą;
  • jei turite tik knygos idėją, laisva forma parenkite knygos projekto pristatymą;
  • parenkite trumpą savo (ar siūlomo leisti autoriaus) pristatymą.
Paruoštą medžiagą atsiųskite mums e. pašto adresu rankrasciai@almalittera.lt. Medžiaga (rankraštis ar jo dalis, aprašai ar knygos projektas, autoriaus prisistatymas) turi būti parengta word arba pdf formatu, pageidautina Times New Roman 12 dydžio šriftu. Jeigu turite papildomos informacijos (iliustracijos, nuorodos, fotografijos ir pan.), prie laiško galite pridėti ir ją.

Gavę jūsų pasiūlymą, jį vertinsime. Vertinimo trukmė – nuo dviejų darbo dienų iki mėnesio – priklauso nuo jūsų pasiūlymo temos ir rankraščio apimties. Jeigu pasiūlymas sudomins leidyklos komisiją, su jumis susisieksime dėl tolesnio bendradarbiavimo.