„Alma littera“ yra didžiausia suaugusiųjų, vaikų ir paauglių literatūros leidykla Lietuvoje. 1990 m. lapkričio 16 d. įkurta leidykla leidžia geriausius, populiariausius pasaulio rašytojų kūrinius ir lietuvių autorių kūrybą. Vienas svarbiausių leidyklos tikslų – pateikti įvairių ir vertingų knygų, todėl jos vardas siejamas su visapusiška kokybe.

Jau daugiau kaip 30 metų leidykla vykdo misiją skatinti pažinimo ir skaitymo poreikį, teikti pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Tikėdama turinio galia ir stebėdama šiuolaikiškas jo formas leidykla ateitį pasitinka su nauja vizija – tapti turinio namais, kuriančiais naujas patirtis.

Leidykla „Alma littera“ yra Lietuvos leidėjų asociacijos narė. Ji bendradarbiauja su viso pasaulio leidyklomis. Kasmet visuomenei pristatome iki 300 naujų knygų pavadinimų. „Alma littera“ autoriai ir leidiniai kasmet pelno įvairiausius apdovanojimus Lietuvoje ir užsienyje.

Leidykla vykdo populiariausio prekių ženklo vaikams Lietuvoje „Kakė Makė“, kitose pasaulio šalyse žinomą kaip „Nelly Jelly“, knygų leidybą, organizuoja kasmetinius vaikų, paauglių ir suaugusiųjų literatūros konkursą, dalyvauja ir remia įvairias socialines akcijas bei iniciatyvas.