Prekių Pirkimas

Uždėdami varnelę ties “Sutinku su pirkimo-pardavimo taisyklėmis”, patvirtinate, kad išsamiai susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis, jas supratote ir sutinkate su jose išdėstytomis sąlygomis be įsipareigojate jų laikytis.

1. Sąvokos

1.1. Pirkimo-pardavimo knygos.lt parduotuvėje internete taisyklės(toliau-Taisyklės) – tai nuotolinė prekių pirkimo pardavimo sutartis, kuria nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu pardavimu internetinėje parduotuvėje www.almalittera.lt, taip pat, mobiliojoje programėlėje www.almalittera.lt (toliau - knygos.lt parduotuvė) susijusios nuostatos.

1.2. Internetinė parduotuvė www.almalittera.lt interneto tinklapyje esanti elektroninė parduotuvė, kurioje Pirkėjas, prisijungęs prie knygos.lt  parduotuvės sistemos, gali pirkti Pardavėjo siūlomas prekes ir paslaugas.

1.3. Mobilioji programėlė www.almalittera.lt - tai nemokama programinė įranga prieinama išmaniųjų telefonų naudotojams, ANDROID ir IOS operacinės sistemos turėtojams, kurią Pirkėjas parsisiunčia ir įsidiegia savo turimuose prietaisuose bei naudodamasis mobiliąja programėle gali įsigyti Pardavėjo siūlomas prekes ir paslaugas arba palyginti Prekių kainas su knygynais.