Knygos | Autoriai
Pradžia Autoriams

Autoriams

Leidykla „Alma littera“ yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Siekdama išlaikyti savo padėtį rinkoje ir konkuruoti su daugeliu leidyklų, „Alma littera“ itin daug dėmesio skiria visapusiškai leidinių kokybei.

„Alma littera“ glaudžiai ir kokybiškai bendradarbiauja su knygų autoriais. Būdama didelė knygų leidybos ir pardavimo įmonė, leidykla savo autoriams gali pasiūlyti vienas geriausių sąlygų rinkoje.

„Alma littera“ autoriams suteikia visapusišką palaikymą ir paslaugas: knygos greitai ir kokybiškai suredaguojamos, parengiamos spaudai ir sklandžiai išleidžiamos, o per platų „Pegaso“ knygynų tinklą jos autorių kūriniai pasiekia gausų skaitytojų būrį.

Leidykla aktyviai populiarina savo autorius ir jų kūrybą. Turėdama dideles reklamos ir rinkodaros galimybes, leidykla užtikrina, kad jos autorių kūriniai taps žinomi plačiajai visuomenei. „Alma littera“ taip pat rūpinasi autorių bendravimu su skaitytojais – rengiami susitikimai su rašytojais, autoriai dalyvauja įvairiuose renginiuose, dalija autografus.

Leidykloje „Alma littera“ geriausia pradėti savo kaip rašytojo karjerą ir ją tęsti dar geresnėmis sąlygomis nei iki šiol.