Knygos | Autoriai
Pradžia Autoriai Joseph Murphy

Joseph Murphy

 

Dr. Joseph Murphy (Džozefas Merfis; 1898–1981) – teologijos, filosofijos ir teisės daktaras, vienas didžiųjų XX a. charizmatinių rašytojų bei pamokslininkų. Įtakotas E. Holmso (E. Holmes) ir E. Fokso (E. Fox) – dviejų gerai žinomų „Naujojo mąstymo“ (New Thought) principų skelbėjų – ir ilgus metus studijavęs pagrindinių religijų išmintį, dr. Joseph Murphy tapo visame pasaulyje išgarsėjusiu misticizmo ir minties dinamikos autoritetu, nors jo mokslo pamatas išliko Rytų religijų tiesa.

Dauguma dr. Joseph Murphy knygų parengtos pagal jo paskaitas, skaitytas keliaujant po įvairias šalis. Didžiąją savo paskaitų dalį jis skyrė Los Andželo gyventojams, kur 28 metus vadovavo Dieviškojo mokslo bažnyčiai, o jo pamokslų kiekvieną sekmadienį ateidavo pasiklausyti net iki 1500 žmonių. Dr. Dž. Merfis parašė daugiau nei 30 knygų, o jo vedama radijo dienos programa buvo tapusi populiariausia tarp visų programų.

1976 m. dr. Joseph Murphy persikėlė į Kalifornijos valstiją, kur tęsė savo sekmadieninių pamokslų tradiciją.

Dr. Joseph Murphy paskaitų ašimi yra tapęs vienas pagrindinių principų: didžioji Galia slypi anapus visų religijų ir mokslo. Ji slypi kiekvieno žmogaus sieloje!

Visose knygose, suderindamas metafizinį, dvasinį bei praktinį požiūrius į gyvenimą bei mąstymą, pamokslininkas mums atskleidžia paslaptį, kaip pasiekti tai, ko iš tiesų trokštame. Viskas prasideda nuo mūsų, nes visa tai, kas mums nutinka, jau yra mūsų viduje ir tik kaskart laukia iškilimo į dienos šviesą galimybės.

Pabandę žengti dr. Joseph Murphy siūlomu keliu, atrasime savo tikrąją vietą šiame pasaulyje ir išmoksime gyventi taip, kaip patys to norime.

 

Dr. Joseph Murphy knygos tūkstančius žmonių išmokė tapti:

laimingesniems,

sveikesniems,

turtingesniems,

pasitikintiems savimi...

 

Joseph Murphy knygos

Lankytojų atsiliepimai

Rašyk savo komentarą