Autoriams

Leidykla „Alma littera“ yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Siekdama išlaikyti savo padėtį rinkoje ir konkuruoti su daugeliu leidyklų, „Alma littera“ itin daug dėmesio skiria visapusiškai leidinių kokybei.

„Alma littera“ glaudžiai ir kokybiškai bendradarbiauja su knygų autoriais. Būdama didelė knygų leidybos ir pardavimo įmonė, leidykla savo autoriams gali pasiūlyti vienas geriausių sąlygų rinkoje.

„Alma littera“ autoriams suteikia visapusišką palaikymą ir paslaugas: knygos greitai ir kokybiškai suredaguojamos, parengiamos spaudai ir sklandžiai išleidžiamos, o per platų „Pegaso“ knygynų tinklą jos autorių kūriniai pasiekia gausų skaitytojų būrį.

Leidykla aktyviai populiarina savo autorius ir jų kūrybą. Turėdama dideles reklamos ir rinkodaros galimybes, leidykla užtikrina, kad jos autorių kūriniai taps žinomi plačiajai visuomenei. „Alma littera“ taip pat rūpinasi autorių bendravimu su skaitytojais – rengiami susitikimai su rašytojais, autoriai dalyvauja įvairiuose renginiuose, dalija autografus.

Leidykloje „Alma littera“ geriausia pradėti savo kaip rašytojo karjerą ir ją tęsti dar geresnėmis sąlygomis nei iki šiol.  

 

Paauglių ir jaunimo literatūros konkursas

Konkurse kviečiame dalyvauti visus kuriančiuosius literatūrą jaunam skaitytojui. Nesvarbu, ar esate niekam nežinomas, pradedantis kurti žmogus, ar pripažintas, brandus autorius, visi rankraščiai laukiami. Tuos, kuriems nepasisekė laimėti šiemet, skatiname tobulinti rankraščius ir vėl dalyvauti. Galimybė būti įvertintam autoritetingos komisijos ir gauti jos įžvalgas apie pateiktą kūrinį taip pat yra didelė vertybė.

Konkurso nuostatai:

1. Konkursui kviečiama teikti aukštos meninės vertės prozos kūrinius, skirtus 13-17 m. skaitytojams.

2. Rankraščių tekstų apimtis – nuo 4 iki 12 autorinių lankų (1 aut. l. – 40 000 spaudos ženklų su tarpais).

3. Priimami tik nauji, iki tol nepublikuoti prozos kūriniai.

4. Teikiamų rankraščių kiekis neribojamas.

5. Elektroninis rankraščio variantas word formatu pateikiamas nurodytu el. paštu iki 2020 m. gegužės 1 d.

6. Kartu su kūriniu ant atskirame word dokumente pateikiami šie duomenys: vardas, pavardė, slapyvardis, kūrinio pavadinimas, jo idėja ir pagrindinė mintis, adresas, elektroninis paštas, telefono numeris, trumpai apie autorių.

7. Konkursui pateikti rankraščiai negrąžinami.

8. Gautų rankraščių vertinimo komisija nerecenzuoja ir nekomentuoja.

 

Vertinimas ir apdovanojimai:

1. Konkursui pateiktus rankraščius vertina nepriklausomų ekspertų ir leidyklos atstovų komisija.

2. Vienas–trys geriausiais pripažinti kūriniai išleidžiami atskiromis knygomis, su autoriais pasirašant knygų išleidimo sutartis.

3. Pagrindinis prizas – 2900 Eur. Jį laimi vienas iš nominuotų kūrinių autorių.

4. Pagrindinio prizo laimėtojas paskelbiamas gruodžio 1 d.

 

Konkurso atsakingas asmuo:

Jovita Markutėlytė

j.markutelyte@almalittera.lt