8f35bda21998c1d233706844c00537ba8b79a3b5_cdb_Culina_mundi_p1.jpg

Culina Mundi. Pasaulio virtuvė

Nėra Autoriaus

Knygoje Culina Mundi pateikiama daugiau nei 500 užkandžių, sriubų, pagrindinių patiekalų, desertų ir pyragų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių. Vienintelis toks kulinarinių receptų rinkinys pradžiugins gurmaniškos pasaulio virtuvės gerbėjus.

60 pripažintų virtuvės ekspertų ragina jus leistis į atradimų kelionę po pasaulio šalis: nuo Jungtinių Amerikos Valstijų, per Skandinaviją ir senąjį žemyną net iki Afrikos ir Azijos. Virtuvės šefai jums originaliai pristatys kulinarines savo šalių tradicijas ir kūrybinius sumanymus.

Šalia gerai žinomų ir gurmanų pripažintų nacionalinių virtuvių, tokių kaip Prancūzijos, Italijos, Tailando, Japonijos, šioje knygoje pateikiami dar nepažinti, bet ne mažiau vertingi lobiai iš Pietų Korėjos, Slovėnijos, Kamerūno. Plačiau pažinti šių šalių kulinarijos kultūrą labai padeda įvadiniai tekstai prie kiekvieno recepto. Juose virtuvės šefai dalijasi savo patirtimi. Jie pasakoja savo mėgstamiausio recepto istoriją, kaip patiekalas gavo pavadinimą, supažindina su gimtosios šalies ūkiu, žvejyba, valgymo kultūra, maisto ruošimo būdais, duoda vertingų patarimų, kaip valgius ruošti ir gardinti.

Prieš kiekvieną receptą nurodomas ruošimo laikas ir sudėtingumas. Spalvingos nuotraukos išsamiai iliustruoja visus svarbiausius ruošimo žingsnius, kad patiekalas tikrai pavyktų.

Pabaigoje rasite išsamų šiuolaikinių kulinarinių terminų paaiškinimą ir abėcėlinę visų knygoje esančių receptų rodyklę. Taip pat yra visų prie šios knygos kūrimo prisidėjusių virėjų nuotraukos.

Culina Mundi atveria skanaus maisto mėgėjams kulinarijos visatą. Linkime, kad čia pateiktų valgių receptai įkvėptų jus kurti, o jūsų virtuvei suteiktų ypatingą žavesį.

 

 

Per 500 valgių receptų pristato 40 šalių virtuvės meistrai

 

Daugiau nei 4000 spalvotų nuotraukų

 

Išsamios, kiekvieną žingsnį iliustruojančios patiekalų ruošimo instrukcijos

 

Daug informacijos apie patiekalus ir produktus

 

Visus patiekalus lengvai pagamins ir neprofesionalūs virėjai

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9789955385998
Formatas: 26x32,5
Puslapių skaičius: 1054
Leidimo metai: 2010-09-01
Vertėjas: Birutė Lipavičienė

Kitos autoriaus knygos