c87fd4d7626d8cda8e6da7a575fd4e7ccc8d2132_cdb_Be_pavadinimo_p1.png

Be pavadinimo Nusižudžiusiųjų artimųjų istorijos, padedančios išgyventi.

Nėra Autoriaus
„Jei ši knyga nors vienam padės išgyventi artimojo savižudybę ir išgelbės nors vieną gyvybę, kalbėti buvo verta“, – sako šioje knygoje prabylantys žmonės. 

Sukrečiantys ir jautrūs jų pasakojimai liudija giliausias ir intymiausias patirtis, jų artimiesiems iš gyvenimo pasitraukus savo valia. 

Tai pusantrų metų rinktos nusižudžiusių artimųjų istorijos, kruopščiai užrašytos. Tikros, stiprios, nepakeistos, neanoniminės. Tikimės, jog jos paskatins drąsiau kalbėti apie psichinės sveikatos problemas ir savižudybių prevenciją, skirti daugiau dėmesio šalia esantiems brangiems žmonėms, o mėginusius žudytis gal privers susimąstyti sužinojus, kokį skausmą tai gali sukelti jų artimiems; taip pat viliamės, kad knyga padės atsiverti ir gyti tiems, kurie neteko artimojo, jam nusižudžius.

Kalbant apie savižudybę ir jos sukeltą skausmą, sunku rasti tinkamus žodžius; todėl ši knyga neturi pavadinimo. Kiekvienam skaitančiajam paliekame galimybę užrašyti savąjį, išreiškiantį skaitant kilusius jausmus ir mintis.

Autorinės lėšos, gautos platinant knygą, skiriamos savižudybių prevencijai Lietuvoje.
Knygos idėjos autorius Mykolas Majauskas.

Knyga nominuota LOGIN apdovanojimuose kaip metų socialinės atsakomybės projektas bei LOGIN Interneto apdovanojimuose apdovanota kaip „People Choice“ projektas.
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090127070
Formatas: 21,3x14,3x2
Puslapių skaičius: 288
Leidimo metai: 2017-03-20

Kitos autoriaus knygos