Kiškis ir meška. Keisti kiškio įpročiai

Jim Field, Julian Gough

Skirta 6-9 m. vaikams

 

Jauki, šmaikšti ir pamokanti istorija apie draugystę.

 

Meška per anksti pabunda iš žiemos miego ir nebegali užmigti, tad nutaria nulipdyti sniego senį. Kiškis, niekad anksčiau nelipdęs sniego senio, nori nulipdyti daug geresnį nei meškos!

Tačiau kai miške nuvilnija sniego lavina ir prisiartina alkanas vilkas, kiškis netrukus supranta, kad būtų gera turėti draugą jo pusėje.

 

Knygelė „Kiškis ir meška. Keisti kiškio įpročiai“ – tai šviežio oro gūsis vaikų literatūroje, tai kvatotis verčianti pasaka apie kiškį, mešką ir vilką, apie sniego lavinas ir sniego senius. Tai toks pasakojimas, kuris sukelia norą anksčiau suguldyti vaikus, kad galėtum jiems paskaityti.“ NEIL GAIMAN, žymus anglų rašytojas

 

„Kiškis ir meška. Keisti kiškio įpročiai“ iškart turėtų tapti šiuolaikine klasika. Ji rikiuojasi vienoje gretoje su pasakomis apie Mikę Pūkuotuką ir poną Rupūžių. Šelmiška, žavi ir linksma.“ EOIN COLFER, airių vaikų knygų rašytojas

 

Autorius Julian Gough – romanų ir scenarijų kūrėjas, laimėjęs Roald Dahl Funny Prize. Ši jo knyga nominuota Irish Book Awards.

 

SKAITAU PATS – trijų žingsnių knygelių serija, skirta pradedantiems skaityti vaikams. „Kiškis ir meška“ – trečio žingsnio knyga, kurioje tekstas didesniu šriftu, skirta pažengusiems pradedantiesiems skaitytojams (iki 3000 žodžių), nepamirštami veikėjų nuotykiai, spalvingi charakteriai, fantaziją ir jausmus sužadinantis siužetas.

Vaikai, skaitydami šios serijos knygas:

·         lavins vaizduotę,

·         kūrybingumą,

·         plės kalbos žodyną,

·         geriau pažins save,

·         mokysis išsakyti savo mintis ir jausmus,

·         mokysis įsijausti į kito žmogaus emocijas.

Serijoje rasite tai, kas svarbu ir patrauklu vaikui: nesudėtingo turinio, didžiosiomis (ir ne tik) raidėmis parašytų istorijų, kurios paskatins skaityti, įsijausti į pasakojimo esmę, fantazuoti ir labiau pasitikėti savimi.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090141694
Formatas: 18,1x12,9x1
Puslapių skaičius: 104
Leidimo metai: 2020-11-10
Vertėjas: Asta Tobulevičienė