faeecee3b200eea37a97f28028f479ab8d6a28fb_cdb_One_direction_Isdrisk_svajoti_p1.jpg

One Direction. Išdrįsk svajoti

One Direction

Itin populiarios Didžiosios Britanijos grupės One Direction narių  parašyta knyga.

Penketas jaunų, bet jau išgarsėjusių visame pasaulyje vaikinų. Grupė apdovanota dešimtimis apdovanojimų. Jos debiutas JAV pranoko net The Beatles, o debiutinis singlas „What Makes You Beautiful“ sulaukė didžiausio dėmesio per visą Sony gyvavimo istoriją. Grupės nariams atviros geriausios koncertų salės, jie turi minias gerbėjų visame pasaulyje.

Kas šie penki jaunuoliai? Kokia jų sėkmės paslaptis?

Kiekvienam grupės nariui knygoje skiriama po atskirą skyrių. Vaikinai atvirai pasakoja apie vaikystę, šeimą, muziką, dalyvavimą televizijos projekte „X faktorius“, apie grupės One Direction gimimą, koncertus, keliones, apie savo svajones ir ateities sumanymus.

Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami grupės narių atsakymai į klausimus apie pomėgius, grupę, merginas – tai, kas be galo domina grupės gerbėjus.

Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis.

Puiki dovana One Direction aistruoliams!

 

Sunku patikėti, kad vos per kelis mėnesius mūsų gyvenimas neatpažįstamai pasikeitė. Penki menkai vienas kitą pažįstantys vaikinai staiga pateko į „X faktoriaus“ finalą, vėliau išvyko į pirmąjį turnė, įrašė pirmąjį savo albumą, ėmė kurti muziką.

Parašėme šią knygą, kad galėtumėte pažinti mus tokius, kokie esame, sužinotumėte, kaip gyvenome iki susiburiant One Direction ir ką ketiname veikti toliau. Joje pasakojame savo gyvenimo su One Direction istoriją iki šių dienų. Išties labai džiaugiamės galėdami pasidalyti savo kūriniu su jumis!

Neperdėsime sakydami, kad dabar gyvename geriausius savo metus. Už juos turime dėkoti jums, One Direction gerbėjai.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090111956
Formatas: 25,2x19,5x2,6
Puslapių skaičius: 288
Leidimo metai: 2013-10-18
Vertėjas: Jūratė Griškėnaitė