0b34c346799dee5af27022ce45ce1e09f07eadb9_sviesa_cd572126e2fd50c05000afb774c8e10e.jpg

Sveikatos fanatiko dienoraštis .

Aidan Macfarlane, Ann McPherson
Kai Pito Peino dienoraštis išvydo dienos šviesą, pasaulis nuščiuvo: paaugliai jį tiesiog graibstė, o lengviau atsidusę mokytojai ir išgąsdinti tėvai slapta domėjosi karščiausiomis naujienomis.
Puikus skaitalas visiems paaugliams, kurie norėtų daug ką sužinoti, bet drovisi klausti, ir suaugusiesiems, kurie šį tą žino, bet pernelyg drovisi atsakinėti į tokio pobūdžio klausimus.
 
Apie autorius:
Aidan Macfarlane vadovavo Vaikų ir paauglių sveikatos skyriui Oksfordšyro sveikatos departamente. Dabar jis – laisvai samdomas visame pasaulyje konsultantas vaikų ir paauglių sveikatos klausimais.
Ann McPherson yra didelę darbo su jaunimu ir jų problemomis patirtį turinti bendrosios praktikos gydytoja, be to, Oksfordo universiteto Pirminės sveikatos priežiūros fakultete skaito paskaitas.
Be “Sveikatos fanatiko dienoraščio” ir jo tęsinio “Dar vieno sveikatos fanatiko dienoraščio”, jie taip pat parašė knygas “Mama, aš jaučiuosi juokingai” (“Times” priedo švietimo klausimais knygų kategorijoje laimėjusią apdovanojimą), “Aš ir mano bičiuliai”, “Kiek galima būti skaistuole” ir “Naujoko vargai”. Naujausia jų knyga apie paauglius – “Paauglystė: kančia, ekstazė ir atsakymai”, skirta tėvams.
Be to, autoriai yra įregistravę paauglių be galo mėgstamą interneto svetainę – www.teenagehealthfreak.org, kuri neseniai buvo apdovanota Pasaulio sveikatos apsaugos organizacijos premija.
 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9955085398
Formatas: 13x20,5
Puslapių skaičius: 184