Pelytės Sofijos nuotykiai. Naujas draugas

Poppy Green

Vaikams nuo 5 metų

 

    Į Sidabro Ežero mišką atėjo pavasaris! Medžiai skleidžia pumpurus, o oras kvepia sausmedžiais.

    Pelytė Sofija nekantrauja grįžti į mokyklą po ilgos žiemos pertraukos. Tačiau ji ir jos draugai nustemba sužinoję, kad naujasis klasės draugas yra... gyvatė! Gyvūnai apie gyvates yra girdėję daug baisių istorijų. Ar Sofija įveiks savo baimes ir susidraugaus su naujoku Ovenu? O gal gandai vis dėlto tikri?

 

    Miela, pamokoma ir gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.

 

„Pelytės Sofijos nuotykiai. Naujas draugas“

  • moko nesivadovauti išankstinėmis nuostatomis apie kitus;
  • akcentuoja, kad svarbiausia ne išorė, o tai, koks tavo vidus;
  • meniškos iliustracijos ugdo estetinį skonį;
  • nesudėtinga kalba parašyta knyga tinka pradedantiesiems skaityti.

 

 

Popi Grin – gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų sakyti ir daryti žmonėms nematant. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.

 

Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090147016
Formatas: 19,8x14,3x1,3
Puslapių skaičius: 128
Leidimo metai: 2021-08-19
Vertėjas: Vainius Bakas