a5809b6cae8484702aaec06621f1169ace5ebe64_Mazi_zingsneliai.jpg

Maži žingsneliai

Louis Sachar
Praėjo dveji metai, kai Žastas buvo paleistas iš „Žaliojo ežero“ stovyklos. Jis gyvena namie, Teksaso mieste Ostine, ir stengiasi surasti savo gyvenimo kelią. Tačiau tai sunku, kai esi teistas ir visi laukia iš tavęs blogiausio. Vienintelis žmogus, kuris tiki Žastu – tai Džinė, dešimtmetė neįgali jo kaimynė. Jiedu kartu mokosi eiti mažais žingsneliais.
Žastui sekasi visai neblogai, kol pasirodo stovyklos laikų bičiulis Rentgenas su savo greito praturtėjimo planais. Šie planai suveda Žastą su paauglių popžvaigžde Keira DeLeon, ir nuo tol Žasto gyvenimas išeina iš vėžių. Aišku tik viena: jis jau nebebus toks, koks buvo.
Šiame antrame romane po „Duobių“ pripažintas rašytojas L. Sacharas meistriškai derina nuotykius su labai tikroviškais charakteriais ir nagrinėja garsenybių prigimtį, tuos nematomus saitus, kurie lemia žmogaus gyvenimą ir padeda jam likti savimi. Teisingas poelgis niekada neatneš blogio, jis visada bus žingsnelis teisinga kryptimi.
 
Apie autorių
 
Louisas Sacharas yra parašęs labai įdomių knygų paaugliams. Tarp jų – „Šunys nemoka pasakoti anekdotų“, „Duobės“, „Berniukas mergaičių tualete“, „Berniukas be veido“ ir kitų. Už savo kūrybą yra gavęs septyniolika vaikų literatūros premijų. Gyvena Teksaso valstijoje Ostine su žmona ir dukra.
 

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 978995524621
Formatas: 13x20,5x2,5
Puslapių skaičius: 256
Leidimo metai: 2007-05-01
Vertėjas: Virgilijus Konradas Čepliejus