368eeb79bfcb316fb731abaab66a16f0a310c542_E_kvadratu.jpg

E kvadratu. 9 energetiniai eksperimentai, kurie įrodys, kad savo mintimis kuriat e tikrovę. E.knyga

Pam Grout

Jei skaitėte „Paslaptį“ ar domėjotės metafiziniais, dvasiniais dalykais, žinote, kad mintys sukuria tikrovę, kad visatoje esama jėgos, kuri gali išgydyti, ir kad jūs pats, ne kas kitas, esate savo gyvenimo šeimininkas. Deja, šitai suvokti trukdo nepasitikėjimas savimi ir savo galimybėmis.

Ši nedidelė knygelė kartą ir visiems laikams įrodys, kad visos jūsų mintys yra paveikios ir kad neaprėpiamam galimybių laukui tereikia jūsų pastangų. Devyni nesudėtingi eksperimentai padės žinojimą, kad mintys pakeičia tikrovę, paversti liudijimu, kad taip nutinka kasdien priimant reikiamus sprendimus.

Įsitikinę, kad galite keisti tikrovę ją stebėdami, pertvarkysite mąstymą ir atsikratysite senų pabodusių nuostatų. Atlikę eksperimentus ir patyrę, kaip tvirtai esate susiję su galimybių lauku, pasijusite laisvi tikrąja šio žodžio prasme.

 

Atsisakę įprasto gyvenimo suvokimo būdo pamatysime tikrąją tiesą.

MichelleLongoO’Donnell, knygos „Gyvenimas anapus ligos“ (Living BeyondDisease) autorė

 

Ši knyga – tai vadovas, pagrindžiantis, kad savo proto galia kuriate tikrovę ir kad mintys gali pakreipti gyvenimą visai kita kryptimi. Taigi esate kviečiami atlikti devynis 48 val. trunkančius eksperimentus, kurie įrodys, kad egzistuoja pozityvi ir mylinti visatos jėga. Taip – perskaitėte teisingai. ĮRODYS. Eksperimentai, kurie nieko nekainuoja ir užima visai nedaug laiko, atvers, kad dvasiniai principai yra tokie patys patikimi kaip ir traukos jėga, tokie pat neginčytini kaip ir Niutono dėsnis.

E kvadratu įrodys, kad:

  1. Egzistuoja nematomas energijos šaltinis begaliniame galimybių lauke;
  2. Jūs veikiate šį lauką ir gaunate iš jo atsaką atsižvelgdami į  savo lūkesčius;
  3. Jūs pats esate energijos šaltinis;
  4. Bet kas, į ką koncentruojatės – yra veikiama jūsų energijos;
  5. Jūsų mintys ir sąmonė veikia materialią tikrovę;
  6. Jūsų mintys ir sąmonė palaiko fizinį kūną;
  7. Jūs esate susijęs su viskuo ir bet kuo visatoje.

Pam Grout yra 16 knygų, trijų pjesių, televizijos serialo autorė. Ji dirba žurnaluose „People“, „CNNgo.com“, „TheHuffingtonPost“ ir rašo internetinį kelionių dienoraštį. Apie ypatingą jos gyvenimo suvokimą daugiau sužinosite svetainėje www.pamgrout.com

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090116005