fa0baf283c1db9bd1eb51c4586b4ffcb0bdfbd41_cdb_Jackas_Welchas_ir_GE_taktika_p1.jpg

Jackas Welchas ir GE taktika

Robert Slater
Legendinio vadovo verslo valdymo lyderystės paslaptys
 
Kai Jackas Welchas tapo General Electric vadovu, verslo pasauliui GE atrodė pakankamai sveika industrijos sektoriuje pirmaujanti korporacija, tačiau Welchas iš karto numatė jai gręsiančius pavojus.
GE jam atrodė ne stipri kaip uola, o veikiau stovinti ant bedugnės krašto. Ji buvo per daug didelė, kad iš karto žlugtų, ir per daug gremėzdiška, kad prisitaikytų ir toliau augtų. Welchas nedelsdamas ėmėsi darbo. Jam vadovaujant GE buvo įgyvendintos revoliucinės permainos, kurios išgarsino Jacką Welchą kaip geriausią visų laikų verslo vadovą. Knygos „Jackas Welchas ir GE taktika“ autorius Robertas Slateris rašo apie tuos Welcho bruožus, kuriuos Business Week įvertino, kaip... „aukso standartą, pagal kurį reikėtų vertinti kitus verslo vadovus“. Ką beveiktų – ar kalbėtų su vidurinės grandies vadovais apie GE mokymosi kultūrą ar svarstytų su NBC vadovu Robertu Wrightu, kaip paversti šią kompaniją pirmaujančia rinkoje – Welchas laikėsi tos pačios nuostatos: „Siekdami to, kas atrodo beveik neįmanoma, mes dažnai to pasiekiame.“
„Jackas Welchas ir GE taktika“, parašyta remiantis paties Welcho ir kitų GE darbuotojų pasisakymais, yra puiki sėkmės – ir korporacijos, ir vieno iš gabiausių pasaulio verslo lyderių – istorija.
Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9789955247050
Formatas: 14,8x22x2,8
Puslapių skaičius: 350
Leidimo metai: 2007-09-01
Vertėjas: Laima Gylienė