Ramybė su kiekvienu žingsniu. E.knyga

Thich Nhat Hanh

Thich Nhat Hanh „Ramybė su kiekvienu žingsniu“ 

Kaip sąmoningumas keičia mūsų kasdienybę


Įkvėpdamas aš rimdau kūną,

Iškvėpdamas – šypsausi.

Būdamas dabartyje

Patiriu akimirkos žavesį!

Thich Nhat Hanhas, visame pasaulyje žinomas dzenbudizmo meistras, dar vadinamas „dėmesingumo tėvu“, atskleidžia, kaip kiekvieną akimirką atrasti ramybę, kaip elgtis situacijose, kurios kelia įtampą ar erzina. Didžiausias pasitenkinimas, giliausias džiaugsmo ir pilnatvės jausmas yra taip arti, kaip mūsų kitas įkvėpimas. 

Knygoje „Ramybė su kiekvienu žingsniu“ Thich Nhat Hanh pateikia pratimus, padedančius pagilinti mūsų suvokimą apie kūną ir protą per sąmoningą kvėpavimą, kuris suteikia džiaugsmą ir ramybę. 

Atskleidžia pasaulio grožį.

Kviečia skaitytoją pasiekti ir išlaikyti savo vidinę ramybę. 

Paaiškina, kaip suvokti santykius su kitais ir mus supančiu pasauliu.

Moko iš „nesąmoningo“ tapti „sąmoningam“.

Skatina sužinoti, kaip medituoti esamu momentu ir sutelkti sąmonę į dabarties potyrius.

Mūsų valioje šypsotis, kvėpuoti, žingsniuoti ir valgyti taip, kad nuolat jaustume laimės perteklių. Tačiau gyventi dar neišmokome, tik rengtis gyvenimui gebame puikiai. Esame pasiryžę dėl diplomo paaukoti dešimtį metų, iš peties triūsti, kad tik turėtume darbą, automobilį, namą ir visa kita. O suvokti, kad gyvename dabar – vienintelį mums priklausantį būties akimirksnį, mums labai sunku. Iš tiesų kiekvienas mūsų žingsnis, kiekvienas įkvepiamo oro gurkšnis gali skleisti ramybę, džiaugsmą, giedrą nuotaiką – tereikia prabusti, tereikia išmokti gyventi dabarties akimirka.


Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090151778
Formatas: 0x0x0
Puslapių skaičius: 240
Leidimo metai: 2022-08-17
Vertėjas: Saulius Dagys