815427f7c8f2f79ce373df0fcf8ef04426e96692_cdb_Oliverio_patiekalai_per_15_minuciu_p1.png

Oliverio patiekalai per 15 minučių

Jamie Oliver

Šoje knygoje rasite itin greitai pagaminamų, gardžių, sveikų patiekalų, kuriuos galėsite valgyti kiekvieną mielą dieną.

Šių receptų kūrimas man buvo visiškai nauja patirtis, stengiausi, kad jie būtų aiškūs, linksmai aprašyti, o pagal juos gaminant norėtųsi bendrauti, be to, įtraukiau nuostabių produktų, kad nenusakomas skonis išverstų jus iš koto! Turbūt niekada nebeparašysiu tokios knygos, bet galiu užtikrinti, kad tai klasika, padėsianti jums išsiugdyti gebėjimą stulbinamai greitai kurti įstabius patiekalus.

Įkvėpimo sėmiausi visame pasaulyje, ieškojau visų mūsų mėgstamų skonių, žaidžiau su klasikine vištiena, kepsniais ir makaronų valgiais, tyrinėjau azijietišką gatvės maistą ir pasakiškus marokietiškus prieskonius, tobulinau salotas, – visko neišvardysi. Trumpai tariant, stengiausi pasiūlyti kuo įvairesnių jus viliojančių valgių. Negana to, tai greičiausi ir lengviausi kada nors mano gaminti patiekalai.

Receptai buvo ne sykį išmėginti, kad knyga taptų patikima jūsų ir – kai ją perduosite – jūsų vaikų palydove. Tikiuosi, ji jums patiks – aš ja nepaprastai didžiuojuosi.

Be abejonės, Oliverio gerbėjai dar nepamiršo, kaip net nuščiuvę žiūrėdavo jo kulinarines laidas per Lietuvos TV. Ši knyga primins, kad per 15 minučių galima pagaminti net pačius ištaigingiausius pietus. Tereikia impulso, idėjos, Oliverio gudrybių ir... pirmyn prie viryklės! Čia rasite tai, ko ieškote: itin greitai pagaminamų, gardžių, sveikų patiekalų, kuriuos galėsite valgyti kiekvieną mielą dieną.

Receptus Jamie kūrė taip, kad jie būtų lengvai suprantami ir pagal juos būtų smagų gaminti. Jis įtraukė ir tokių produktų, kad nenusakomas ir netikėtas skonis nustebins kiekvieną! Geriausiu iš geriausiųjų tituluojamo šefo nuomone, tai yra geriausia jo knyga, ir jis užtikrina, kad tai yra klasika, kuri jus ilgainiui išmokys žaibiškai kurti fantastiškus patiekalus.

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090116234
Formatas: 25,2x19,5x2,2
Puslapių skaičius: 288
Leidimo metai: 2014-11-21
Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė