dddc4f54569de5ac3f655994f6b36e94b5b646cf_cdb_Mazi_iprociai_dideli_pokyciai_p1.png

Maži įpročiai – dideli pokyčiai

Lavija Šurnaitė

Į Lavijos Šurnaitės knygą sugulė mintys, receptai, moksliniais tyrimais ir asmenine patirtimi pagrįsti patarimai, kaip pavirsti savo pačios svajonių moterimi – džiaugtis atvaizdu veidrodyje ir mėgautis gera savijauta, kurią jums dovanoja puoselėjamas kūnas. 

Mielos moterys, pačios valdykite išvaizdos pokyčius!

Tokios laisvos ir kūrybingos asmenybės kaip jūs neprivalo tapti siauro mitybos ir sporto režimo įkaitėmis. Išvaizdą puoselėjančias žinias priderinkite prie jūsų gyvenimo būdo ir mėgaukitės naujais įpročiais, kurie lems stulbinamus pokyčius.

Visi patarimai veiksmingi! Išbandyti, patikrinti nesudėtingi mitybos, sporto, miego ir geros savijautos žingsneliai. Įsitikinsite, kaip viskas paprasta, aišku ir veiksminga.

Jokių rėmų, draudimų ar grūmojimų pirštu – skaitydamos šią knygą pasijusite lyg smagiai besišnekučiuojančios su gera bičiule, kuri turi, ką papasakoti. Netruksite pastebėti, kad toji moteris, kurią kasdien regite veidrodyje, pagaliau taps jūsų svajonių moterimi.

Sveiki nauji įpročiai jus išlaisvins – valgysite įvairiau ir skaniau. Miegosite giliau, saldžiau ir ramiau. Jausitės gražiau, jauniau, gyvybingiau. Laimės pojūtį ir pasitikėjimą savimi išgyvensite pasitelkusios puikią fizinę savijautą.

Nemėgstu, kai man aiškina, kiek kartų per dieną turėčiau valgyti baltymų ir salotų lapų, o paskui – kiek laiko sportuoti, kad išryškėtų pilvo presas, talija ar klubai. Kol kas, kaip ir dauguma jūsų, tokiems skaičiavimams neturiu nė minutės laiko. Todėl man labai patiko šios knygos paprastumas. Nieko nereikia daryti sunkiai! Neprivaloma būti vegetaru, veganu ar žaliavalgiu, kad jaustumeisi puikiai ir lengvai. Be to, autorė viską išbandė savo kailiu! Ši knyga apie tai, kad svarbūs gali būti ir maži pokyčiai: obuolys vietoj bandelės – jau žingsnis lengvesnio kūno link, išmokite tinkamai valyti namus ir susitvarkykite šaldytuvą – atsikratysite dar kelių papildomų kilogramų. Paprastos taisyklės, kurios mažais žingsneliais veda didelio tikslo link – tobulesnio kūno ir didesnės meilės sau.

Jurga Baltrukonytė, žurnalo HAPPY365 vyr. redaktorė

Tas, kuris paėmė šią knygą į rankas, jau eina teisingu permainų ir asmeninio tobulėjimo keliu. Knyga padrąsins ir paskatins keisti niekam tikusius judėjimo ir valgymo įpročius, parodys, kad taip daryti gali būti ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Knygoje pateiktas žinias susiejus su stipria motyvacija ir pasitelkus patikimus specialistus, rezultatas garantuotas.

Tadas Pocius, asmeninis treneris, www.tadaspocius.com

Tikrai sukrusite šioje knygoje pamatę save! Pirma mintis, kuri toptelėjo ją perskaičius, kad sėkmė slypi paprastuose dalykuose. Lavija sistemingai, aiškiai ir smagiai į knygą suguldė asmeninę patirtį – ką ji daro arba nedaro, siekdama būti gražesnė, lieknesnė ir tiesiog kasdien gerai jaustis. Ji atvirai pasakoja apie mitybos, sporto ir miego klystkelius ir atradimus, kurie peraugo į naudingus ir paprastus, bet veiksmingus patarimus skaitytojui. „Tuščios lėkštės“, „prekybos centro sindromo“, „teisingos kavos“ ar „10 000 žingsnių“ teorijos – tai tik mažytė dalis informacijos, kurią rasite knygoje ir kuri padės tapti dar patrauklesne moterimi ar vyru.“

Renata Malinauskienė, mitybos ekspertė ir trenerė 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090123164
Formatas: 21,3x14,5x2,3
Puslapių skaičius: 264
Leidimo metai: 2016-05-13