e4b8ad6daf053e4dcf72b9633c88cf9b7a4584d2_Rytu_brangenybes_uzrasai.jpg

Rytų Brangenybės užrašai

Maureen Lindley

1914 metai, Pekinas. Aštuonmetė Rytų Brangenybė per ažūrinę širmą paslapčiomis stebi su tarnaite besimylintį savo tėvą princą Su. Užtikta tryliktosios sesers, už šnipinėjimą ir seksualinį smalsumą nubaudžiama ir išvejama į Japoniją, pas Tokijuje gyvenantį tėvo bičiulį, o paskui, ištekinta be meilės, atsiduria atšiaurioje Mongolijoje. Ten maištinga ir aistringa jauna moteris jaučiasi vis vienišesnė, o naktimis ją vis dažniau persekioja fantazijos ir košmariški sapnai. Tačiau Rytų Brangenybė nesiduoda niekieno valdoma. Surezgusi drąsų pabėgimo planą, ji įsigudrina grįžti į Pekino aukštąją visuomenę - tik šįsyk su Japonijos slaptųjų tarnybų pavedimu...

 Romanas „Rytų Brangenybės užrašai" paremtas tikra Kinijos princesės, tapusios Japonijos šnipe, gyvenimo istorija. Tai gyvas ir užburiantis pasakojimas, aprėpiantis tris egzotiškas šalis, istorinius įvykius ir aistrų įelektrintas rūmų intrigas.

 

„Įdomus debiutas... Pasakojimas apie moterį, kuri griežtos priespaudos laikais išdrįso pati rinktis gyvenimo kelią ir būdą. Istorinis romanas, prisodrintas erotikos, piešiantis prašmatnios, iššūkius likimui drąsiai metančios moters portretą."

Publishers Weekly

„Svarbiausia, romanas „Rytų Brangenybės užrašai" įrodo, kad tikri gyvenimo faktai gali stulbinti labiau už pramanytus. Šią jaudinančią knygą tikrai verta perskaityti."

Harper's Bazaar

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9789955385745
Formatas: 14,5x24x2,5
Puslapių skaičius: 320
Leidimo metai: 2010-04-01
Vertėjas: Lina Kubertavičiūtė