b4defc5f60dc2e650efea9bc60576c6c313f3c49_Pries_audra.jpg

Prieš audrą

Diane Chamberlain

 

Diane Chamberlain romanas „Prieš audrą“ – tai knyga, atskleidžianti sūnaus ir motinos santykius, paveiktus skaudžių šeimos praeities įvykių.

 

Penkiolikmetis Endis – ypatingas berniukas. Aplinkiniai iš karto pastebi, kad jis plepa negalvodamas, nenumato veiksmų pasekmių; jis veikiau vaikas nei paauglys. Tačiau Lorelės meilė vaikui – beribė kaip vandenynas.

 

Prieš daugelį metų įvyko didžiulė tragedija –  Lorelė Lokvud per apsileidimą buvo netekusi sūnaus. Ji visą gyvenimą kaltina save ir graužiasi už padarytas klaidas, tad dabar Endžiu be galo rūpinasi – gal net per daug. Vis dėlto neapsižiūrėjusi ji išleidžia Endį į paauglių vakarėlį ir netrukus dėl to pasigaili, nes jame kyla gaisras. Endis ne tik lieka gyvas, bet ir, visų nuostabai, išgelbėja iš ugnies draugus. Lorelė stebi, kaip sūnus džiaugiasi didvyrio šlove, o aplinkiniai pagaliau pamato Endį jos akimis.

 

Bet tuomet Endis tampa vienas įtariamųjų sukėlus gaisrą, ir Lorelė suabejoja, ar iš tiesų labai gerai pažįsta savo sūnų...

 

Toliau romane „Prieš audrą“ besiklostantys įvykiai –  tai dar vienas Lorelės Lokvud išbandymas, pareikalausiąs ne tik beatodairiškos meilės sūnui, bet ir aštraus proto.

 

Diane Chamberlain subtiliai ir giliai analizuoja žmogiškųjų santykių temas, tad ši jos knyga turėtų sužavėti visus jautrios sielos skaitytojus...

 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090100455
Formatas: 24,1x14,7x3,8
Puslapių skaičius: 415
Leidimo metai: 2011-07-01
Vertėjas: Regina Šeškuvienė