e4f88e1042649b37cc97da65063129ef8dd94f66_cdb_Po_Italijos_saule_p1.jpg

Po Italijos saule

Santa Montefiore

Jaunutė gražuolė Alba lengvabūdiškai leidžia dienas savo romantiškame name-laive ant Temzės. Ją nuolat supa būrys gerbėjų ir meilužių. Tačiau jauna moteris nesijaučia laiminga. Anglijoje ji visada jautėsi svetima – nors tėvas anglas iš Italijos ją atsivežė dar visai mažytę, jai taip ir nepavyko priprasti nei prie santūraus angliško gyvenimo būdo, nei prie naujosios tėvo šeimos. Tėvas Albai niekada nepasakojo apie jos italę motiną nei apie šalį, kurioje ji gimė. Tačiau Alba visuomet juto, kad iš jos tarytum kažkas buvo atimta...

Viskas ima keistis, kai mergina atsitiktinai aptinka motinos portretą, kadaise nutapytą ją mylėjusio vyro – Albos tėvo. Pakerėta iš portreto žvelgiančios moters žavesio ir paslaptingumo, Alba ryžtasi nuvykti į Italiją ir sužinoti nuo jos slepiamą tiesą apie motinos gyvenimą.

Nuostabioje saulės nutviekstoje Viduržemio jūros įlankoje su mažyčiais namukais ir alyvmedžių sodais Albai pamažu atsiskleidžia paslapčių, aistrų, išdavysčių kupina motinos gyvenimo istorija. Kelionė į taip ilgai slėptą motinos praeitį suteikia galimybę ir pačiai Albai pakeisti savo gyvenimą ir susikurti laimę. Tik ar ji pasinaudos šia galimybe?

 

„Ak, kaip viskas egzotiška, dramatiška ir romantiška! Santa Montefiore rašo labai stilingai ir su ugnele. Veikėjų jausmai liejasi per kraštus, siužetai kupini intrigų ir išdavysčių. Ponios, nukelkite telefono ragelį, patogiai įsitaisykite ir viską pamiršusios pajuskite palaimą.“

„Scottish Daily Record“

 

Santa Montefiore puikiai pasakoja istorijas apie meilę ir mirtį romantiškose vietose nepaprastais laikais. Jos aistringi romanai visoje Europoje tapo bestseleriais, ir puikiai suprantu kodėl. Siužetai jausmingi, jautrūs ir sudėtingi, personažai tarsi gyvi, jų meilė susiduria su sunkumais, bet istorijos pakylėja, – ir skaitytojas ne tik verkia, bet ir juokiasi.
Plum Sykes, romano „Bergdorfo blondinės“ autorė

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090105702
Formatas: 24,1x15x3
Puslapių skaičius: 344
Leidimo metai: 2012-08-20
Vertėjas: Dalia Judita Vabalienė