f2d30ee97cd7911ce0bc4c497bac929c7454cd5c_cdb_Lemtingas_sutapimas_p1.png

Lemtingas sutapimas

Jodi Picoult

Ką reiškia būti gera mama, geru tėvu? Ir ar yra riba, kurios negalima peržengti – net siekiant apsaugoti ir apginti savo vaiką?

Kai penkiametis Natanielius vieną dieną nustoja kalbėti ir tampa nepaklusnus darželyje, jo tėvai sutrinka. Kodėl taip staiga pasikeitė berniuko elgesys? Šeimoje ne viskas sklandu, bet ar tėvų nesutarimai galėjo šitaip smarkiai paveikti Natanielių? Visus pribloškia psichologės išvada – paaiškėja, kad berniukas buvo lytiškai išnaudotas. Netrukus į dienos šviesą iškyla ir daugiau gluminančių detalių, istorija tampa vis painesnė. Natanieliaus mama, prokurorė Nina Frost, geriau už bet ką žino, kaip sunku rasti ir juo labiau nuteisti nusikaltėlį, kai auka – vaikas, todėl ryžtasi bet kokia kaina pati atskleisti tiesą ir įvykdyti teisingumą. Tik kaip žinoti, kas yra tikrasis nusikaltėlis, ir kaip nustatyti bausmę, kurios jis nusipelnė? Draskoma prieštaringų jausmų, moteris supranta –  norėdama apsaugoti ir apginti sūnų ji turės peržengti ne vieną ribą...

Šioje provokuojančioje knygoje, kurioje susipina kelių žmonių likimai, o įvykiai keičiasi taip greitai, kad abejonės ir klausimai neapleidžia iki paskutinio puslapio, Jodi Picoult vėl atsigręžia į aštrias moralines ir etines problemas, kurios neturi vienareikšmių atsakymų: kuo kliautis ieškant tiesos, kai nusikaltimo auka – vaikas? Ar įrodymai, kuriuos laikome neginčijamais, visada yra patikimi? Ir kur yra riba, atskirianti teisėtą atpildą kaltininkui nuo nusikaltimo? 

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090118962
Formatas: 24,2x15x3,5
Puslapių skaičius: 400
Leidimo metai: 2015-06-19
Vertėjas: Ina Rosenaitė