Dvasių nuotaka

Yangsze Choo

Dvasių nuotaka


Stulbinamai originalus romanas, persunktas kinų tradicijomis, romantiška intriga, netikėtais posūkiais ir magiškuoju realizmu. 

 

1893 m., Malaja. Li Lan, garbingos kinų šeimos duktė, tikisi sėkmingai ištekėti. Tačiau tėvui praradus turtą, tai padaryti sudėtinga. Bet likimas įsikiša, kai ji gauna labai turtingos Limų šeimos pasiūlymą tapti jų vienintelio mįslingomis aplinkybėmis mirusio sūnaus nuotaka. Retai pasitaikančios tradicinės tuoktuvės su dvasia rengiamos norint ją nuraminti. Tokia santuoka užtikrintų Li Lan sotų ir saugų gyvenimą. Tik kokia būtų to kaina?

Nenoromis svarstydama vedybų pasiūlymą, mergina įtraukiama į tamsų paralelinį kinų pomirtinio gyvenimo pasaulį. Čia ji sutinka paslaptingą ir nenuspėjamą Er Langą ir turi atskleisti tamsiausias Limų paslaptis bei sužinoti tiesą apie savo šeimą, kad nebūtų priversta amžinai likti dvasių pasaulyje.

 

Pagal šią knygą „Netflix“ sukūrė serialą tuo pačiu pavadinimu.

 

Stulbinantis Y. Choo debiutas... persunktas kinų folkloru, stebuklais ir antgamtiniais reiškiniais... intriguojantis ir suteikiantis žinių. Įstabus debiutas. (Kirkus Reviews)

Dalintis

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090140819
Formatas: 21,3x14,3x3,1
Puslapių skaičius: 344
Leidimo metai: 2020-03-25
Vertėjas: Irena Irena Kupčinskienė