Knygos | Autoriai
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

 • 2017-11-21Debiutinė grožio specialistės Ievos Mitigailienės knyga – makiažo ir grožio filosofijos kokteilis

  Nėra abejonių, kad makiažas – universalus šiuolaikinių moterų atributas. Jis gali neatpažįstamai pakeisti moters išvaizdą, tačiau dažniau tampa švelniu akcentu, paryškinančiu veido bruožus. Debiutinėje, leidyklos „Alma littera“ išleistoje, vizažistės Ievos Mitigailienės knygoje „Makiažo formulės“ sudėtos pagrindinės makiažo subtilybės ir paslaptys, kurios, pasak autorės, leis pajusti makiažo galią bei labiau pasitikėti savimi.  

 • 2017-11-20Sveikos mitybos žinovė Gražina Gum: „Žmonės pradėjo kreipti dėmesį į savo sveikatą“

  Sveiko gyvenimo būdo ekspertė, augalinės ir detoksikacinės mitybos specialistė Gražina Gum sako, kad maistas – didžiulė jėga, skatinanti jaustis energingais ir žvaliais. Medikė įsitikinusi, kad geros sveikatos eliksyras yra tinkama mityba, todėl naujoje, leidyklos „Alma littera“ išleistoje, knygoje „Super sveikata“ atskleidžia organizmo detoksikacijos, geresnės nuotaikos, energijos ir sveikos mitybos receptus. Knygoje, ne tik Lietuvoje, bet ir svetur žinom autorė, dalina patarimus, padėsiančius susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

 • 2017-11-08Debiutinė Liucinos Rimgailės knyga skirta gyvenimu besimėgaujantiems žmonėms

  Sakoma, kad geriausiai žmones galima pažinti ne kur kitur, o virtuvėje. Tuo įsitikinusi ir prieš pusmetį naują desertinę Vilniuje atidariusi Liucina Rimgailė, kuri išleido debiutinę knygą „Saldžios dienos su Liu. Įkvėpimai, darantys mus laimingais“. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje naujoje knygoje autorė dalinasi įžvalgomis ir patarimais, gaminant maistą, skatina pažvelgti į tai kūrybiškai bei atskleidžia dar nepasakotas savo gyvenimo istorijas.

 • 2017-11-07Naujoji E. Umbrasaitės knyga – nepagydomos meilės Prancūzijai rezultatas

  Žurnalistė ir rašytoja Erika Umbrasaitė, beveik prieš dešimtmetį persikėlusi gyventi į Prancūziją, sako supratusi, kad šokoladas, nauja suknelė, gundantis žvilgsnis ar net jaunas meilužis – ne nuodėmė, o tikras gyvenimas. Įveikusi onkologinę ligą, rašytoja tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ne tik lietuvėms, bet ir prancūzėms. Leidykla „Alma littera“ išleido naują jos knygą „Prancūzija Mon amour“, kurioje atskleidžiamas bohemiškas prancūzų gyvenimas bei snobiška didmiesčių elegancija.