Knygos | Autoriai
Krepšelis
Prekių:0
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

 • 2017-10-31R. Una naujoje knygoje vaikams žada pašėlusius nuotykius

  Rašytoja Rebeka Una vos prieš kelerius metus išleido debiutinę knygą „Atjunk“, kuri iškart buvo pripažinta geriausia lietuviška metų knyga vaikams ir paaugliams. Per akimirką, iki tol skaitytojams nežinoma rašytoja tapo viena populiariausių lietuviškų knygų vaikams autore. Nauja leidyklos „Alma littera“ išleista knyga „Labas, aš Tadas“ jau dabar vadinama lietuviškąja alternatyva pasaulinėms bestselerių serijoms „Prietrankos dienoraštis“ bei „Nevykelio dienoraštis“.

 • 2017-10-24Žurnalistė Lavija Šurnaitė naujausioje savo knygoje dalinsis optimizmo receptais

  Jei raunatės plaukus dėl nelaimingos meilės, nuolat jaučiatės pavargę ir vis trūksta pasitikėjimo savimi – geros savijautos ir optimizmo paslaptis savo naujausioje knygoje atskleis žurnalistė ir TV laidų vedėja Lavija Šurnaitė. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Optimizmo genas“ žinoma moteris sudėjo įtraukiančias gyvenimiškas istorijas – nuo liūdnų nelaimingos meilės kuriozų iki labai pikantiškų nutikimų „pro rakto skylutę“.

 • 2017-10-18Lietuviškasis Mark‘as Zuckeberg‘as: nebaigęs studijų uždirbo milijoną ir parašė knygą, mokančią verslumo

  Lietuvoje imtis verslo pasiryžta tik patys drąsiausieji. Interneto multimilijonieriumi vadinamas ir su „Facebook“ įkūrėju lyginamas Benediktas Gylys savo pavyzdžiu įrodo, kad turint ryžto ir unikalių idėjų rasti verslo aukso gyslą – įmanoma. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje debiutinėje knygoje „Bitonomija“ jis pasakoja apie savo internetinio verslo pamokas ir klaidas bei pataria skaitytojams, kaip uždirbti pirmąjį milijoną.

 • 2017-10-11Naujoje knygoje „(Ne)tobulos mamos užrašai“ – tikra ir nepakartojama motinystė

  Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių. Natūralu, kad mamoms kyla įvairių minčių, kartais – ne visai malonių. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje psichologės Ramunės Murauskienės knygoje „(Ne)tobulos mamos užrašai“ nedalijami tradiciniai patarimai motinystės tema. Autorė sako, kad šis knyga yra tarsi priminimas, skirtas toms mamoms, kurios pamiršta apie savo gerumą ir atsidavimą.

 • 2017-10-10Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso knygų tematika: nuo romantikos iki virtualaus pasaulio pinklių

  Jau trečius metus iš eilės nepriklausomų ekspertų ir leidyklos „Alma littera“ atstovų komisija rinko geriausią paauglių ir jaunimo literatūros knygą. Leidyklos inicijuotame konkurse šiais metais geriausia tituluota rašytoja Rebeka Una. Šįkart autorė komisijai pristatė rankraštį „Šeštadienį, aštuntą valandą“, kuriame pasakoja apie prestižinėje Kauno gimnazijoje besimokančius jaunuolius. Kartu su nugalėtoja, skelbiamas ir ketvirtasis šalyje paauglių ir jaunimo literatūros konkursas. Savo rankraščius jam visi dalyviai jau gali teikti nuo šių metų spalio 10 d. iki 2018 m. gegužės 1 d.