Knygos | Autoriai
Krepšelis
Prekių:0
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

 • 2017-09-28D. Štuikienė ir R. Šuščevičiūtė apie bendrą knygą: „Tai buvo laimingai pasibaigusi avantiūra“

  Turbūt kiekvienam pažįstamas jausmas, kai žemė slysta iš po kojų ir atrodo, kad gyvenime kažko trūksta, o visi kiti žmonės – gyvena įdomiau ir laimingiau. Žurnalistė Dovilė Štuikienė kartu su kolege Ramune Šuščevičiūte naujoje knygoje drąsiai ir atvirai parodo, kad buvimas netobulu, liūdnu ar klystančiu žmogumi nėra yda ir primena, kad į savo gyvenimą visuomet galima pažvelgti kitaip. Bendrame, leidyklos „Alma littera“ išleistame, kūrinyje „Prabudimai. Gydančios istorijos“ pristatomos trumpos, taiklios ir autentiškos istorijos apie gyvenimą tiems, kuriems rūpi ne tik jie patys.

 • 2017-09-11Indrė Valantinaitė: „Poezija – tai joga sielai“

  Valantinaitė, žinoma kaip žurnalistė, kultūros laidų autorė ir vedėja, dainininkė bei poetė, prieš penkerius metus Druskininkų poezijos rudenyje pripažinta Jaunąja Jotvinge, sėkmingai tęsia savo kūrybinę veiklą. Iki pusšimčio eilėraščių, parašytų nuo antrosios knygos „Pasakos apie meilę ir kitus žvėris“ pasirodymo, sugulė į leidyklos „Alma littera“ išleistą naują poezijos knygą „Trumpametražiai“.

 • 2017-09-11Populiarioji detektyvų autorė grįžta: pristato šiuolaikišką trilerį apie šeimos paslaptis

  Kultinė amerikiečių detektyvinių trilerių autorė Sandra Brown Lietuvos skaitytojams jau pažįstama – per keturis dešimtmečius trunkančią karjerą autorė parašė daugiau nei 70 knygų, iš kurių beveik pusė buvo išverstos ir į lietuvių kalbą. Naujausioje knygoje „Trintis“ S. Brown išlaiko jai būdingą įtaigų rašymo stilių ir skaitytojus įtraukia į intriguojantį pasakojimą apie paslaptingą žudiką, neįprastą teismo posėdį ir šeimą, atsidūrusią viso to dėmesio centre.

 • 2017-09-01B. ir M. Obamų knygų leidybos teisės patikėtos leidyklai „Alma littera“

  Leidykla „Alma littera“ lietuviškai išleis naujas buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Barako Obamos ir buvusios pirmosios ponios Michelle Obamos knygas.