Knygos | Autoriai
Krepšelis
Prekių:0
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

  • 2017-06-15S. Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

    Ar kas gali duoti geresnį patarimą visapusiško grožio puoselėjimui už mados pasaulyje bei grožio industrijoje besisukusią ir modelio duoną išbandžiusią merginą? Mados ir sveikos gyvensenos tinklaraštininkė, manekenė, o dabar ir debiutuojanti rašytoja Simona Burbaitė pristato pirmąją savo knygą „Tavo geriausia draugė“. Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje autorė atskleidžia mados ir grožio pasaulyje įgytas patirtis ir pamokas, kurias perduoda kitoms Lietuvos moterims.

  • 2017-06-06Dalia Kutraitė grįžta su nauju žanru – šį kartą ėmėsi šmaikštaus ir ironiško romano

    Kaip jautėsi žmonės, kurių likimas buvo padalintas per pusę? Kaip gyveno tie, kurių jaunystę paženklino sovietmečio absurdas, o brandą – naujai atsivėrusi laisvė, kupina nežinomų iššūkių? „Nuodėmes darome nepriklausomai nuo santvarkų ir laikų, kuriais gyvename. Tarp gėrio ir blogio paklysti galima vienodai lengvai – tiek laisvėje, tiek ir nelaisvėje. Ir jokie laikai čia niekuo dėti“, – intriguoja žymi žurnalistė, televizijos laidų vedėja Dalia Kutraitė, skaitytojams pristatanti pirmąjį, leidyklos „Alma littera“ išleistą romaną „Nokstančių bananų kvapas“.

  • 2017-06-05Lietuvių knygą vaikams papuošė Holivudo dėmesio sulaukusio autoriaus iliustracijos

    Ar įsivaizduojate miestelį, kuriame vienu metu gali pamatyti visus keturis metų laikus? Būtent tokį savo naujoje knygoje vaikams ir sukūrė Indrės Pavilonytės bei jos brolio Martyno Pavilonio duetas. I. Pavilonytė sugalvojo neužmirštamą pasaulį ir nuotykį, o M. Pavilonis, kurio iliustracijomis susidomėjo viena didžiausių Holivudo kino kompanijų, visa tai nupiešė. Taip gimė Girios Slėnio miestelis – keista ir ypatinga vieta, į kurią nukelia nauja leidyklos „Alma littera“ išleista knyga „Didžiosios tvoros paslaptis“.