Knygos | Autoriai
Krepšelis
Prekių:0
Pradžia Pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai

 • 2017-05-29Populiarioji Elenos Ferrante‘s saga: Lietuvoje pasirodo nauja dalis

  Elena Ferrante – slapyvardis, kuriuo pasirašomi vieni populiariausių šiandienos romanų. Italijos rašytojos tapatybę paslapties skraistė gaubia jau 25 metus. 1992metais debiutavusios rašytojos nuotraukos nešmėkščioja spaudoje, o interviu žurnalistai sulaukia tik raštu. E. Ferrante nori, jog skaitytojus domintų literatūra, o ne jos asmeninis gyvenimas. Šis pageidavimas pildosi su kaupu: „Neapolietiškos sagos“ romanai mylimi ir skaitomi visame pasaulyje. Žurnalas „Time“ 2016 metais E. Ferrante netgi įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Tam užteko stipraus kūrybinio talento, paveikusio milijonus skaitytojų.

 • 2017-05-26Vos 30 kasdienių produktų gali apsaugoti nuo amžiaus ligų

  Nuo salotų, aitriosios paprikos ir baklažanų iki viso grūdo kruopų, braškių, svogūnų ar net juodo šokolado. Tai tik keletas produktų iš trisdešimties, kurie sudaro Smartfood mitybos pagrindą. Juos įtraukus į savo valgiaraštį, be draudimų mėgautis maistu ir griežtų mitybos planavimų, išsaugosite kūno linijas bei sveikatą.

 • 2017-05-23Afganistane tarnavęs karo gydytojas: „Neįmanoma parašyti knygos apie Afganistaną, ten negyvenus“

  Vilius Kočiubaitis – Lietuvos kariuomenėje tarnaujantis ir šiuo metu Marijampolėje dirbantis karo gydytojas. Majoras lietuviams pažįstamas ne tik kaip šauktinių ekspertizės komisijos pirmininkas, tačiau ir kaip dvejus metus Kabulo ir Goro provincijose Afganistane tarnavęs gydytojas. Vos įžengęs į šią karo siaubo draskomą žemę, jis suprato, kad jei grįžęs į gimtinę neparašys apie tai ką matė ir patyrė – neparašys niekada.

 • 2017-05-15Knygą pristatantys Š. ir S. Mažuoliai: „Meilė gali trukti daugiau nei trejus metus“

  Tarpusavio santykiai – vieni svarbiausių gyvenimo komponentų, o nuo jų kokybės priklauso, kiek žmonės jaučiasi laimingi. Ne vienerius metus poras konsultuojantys ir populiarius mokymus vedantys Šarūnas ir Silvija Mažuoliai teigia, kad Lietuvoje vis daugiau žmonių domisi santykių tema ir ieško būdų, kaip juos pagerinti. Siekdami jiems padėti, Š. ir S. Mažuoliai nutarė pasidalinti sukaupta patirtimi ir kartu su leidykla „Alma littera“ išleido knygą „Meilė. Aistra. Partnerystė“.

 • 2017-05-09Knygoje – garsiausių Lietuvos žmonių mintys, kaip praleistų paskutinę savo dieną

  Kiekvieną mūsų nuolat puola ne tik sveikatai kenkiantys virusai, bet ir gyvenimo džiaugsmą slopinančios „kasdienybės“ bacilos. Tačiau knygos sudarytoja Monika Malinauskaitė teigia, jog klausdami savęs, ką darytume, jei gyventi liktų 24 valandos, galime atrasti meilę gyvenimui grąžinantį vaistą. Taip beieškant atsakymų į šį klausimą gimė leidyklos „Alma littera“ išleista debiutinė M.Malinauskaitės knyga „Paskutinė diena“. Autorė pasitelkusi nepatogius klausimus, garsias Lietuvos asmenybes įtraukia į makabrišką pašnekesių apie gyvenimą ir visatos naujienas vakarėlį.